Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


older | 1 | (Page 2) | 3 | newer

  0 0

  fot. Organizator

  Za nami już pierwszy w tym roku Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół gimnazjalnych, który odbył się w Zespole Placówek Oświatowych w Piszczacu.

   

  W dniu 14 kwietnia 2015 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Piszczacu miał miejsce Finał Eliminacji Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym uczniów szkół gimnazjalnych z Powiatu Bialskiego i Miasta Biała Podlaska. Swoich umiejętności próbowali uczniowie z 12 trzyosobowych drużyn. 

  Organizatorami tegorocznych Eliminacji Rejonowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym uczniów szkół  gimnazjalnych z terenu miasta  Biała Podlaska i Powiatu Bialskiego: Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej, Oddział Zamiejscowy Kuratorium Oświaty w Białej Podlaskiej, Automobilklub Bialski, Urząd Gminy Piszczac, Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Piszczacu..

  Swój wkład w przebieg Turnieju podobnie jak w latach ubiegłych mieli także Studenci Ratownictwa Medycznego z Koła Naukowego „Erka” kierowanego przez Panią dr Annę Ślifirczyk , działającego przy Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej w składzie: Piotr Sadowski, Sebastian aNiczyporuk oraz Klub Motocyklowy „GROM”.

   

  ZWYCIĘZCY

  W zakresie I miejsca drużynowo puchar i nagrodę ufundował Pan Tadeusz Łazowski - Starosta Powiatu Bialskiego. Najlepsza drużyna w składzie:  

  a) Szymon Dobrowolski

  b) Piotr Korniluk 

  c) Paweł Korniluk  

  to uczniowie Publicznego Gimnazjum w Zalesiu przy Zespole Szkół w Zalesiu.

  Opiekunem w/w drużyny była Pani Mirosława Jaśkiewicz. 

   

  W zakresie  II  miejsce drużynowo puchar i nagrodę ufundował Pan Kamil Kożuchowski- Wójt Gminy Piszczac.

  Drużyna w składzie:

  a) Michał Kowieski

  b) Dominika Golba

  c) Aleksandra Sacharczuk 

  to uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Unitów Podlaskich w Łomazach.

  Opiekunem w/w drużyny była Pani Marta Bednaruk - Bańkowska.

   

  W zakresie III miejsca drużynowo puchar i nagrodę ufundował Pan Arkadiusz Maksymiuk- Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej.

  Drużyna w składzie :

                   a) Karol Woromiej 

                   b) Piotr Piotrowski

                   c) Jarosław Czernik

  to uczniowie Publicznego Gimnazjum Nr 1 im.Papieża Jana Pawła II w Piszczacu

  Opiekunem w/w drużyny była Pani Anna Zalewska.

   

   

  Najlepszymi  zawodnikami  w klasyfikacji indywidualnej zostali:

   

  I miejsce – Paweł Korniluk i Szymon Dobrowolski z Publicznego Gimnazjum w Zalesiu. Nagrodę ufundował Pan Arkadiusz Maksymiuk- Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej

   

  II miejsce –  Michał Kowieski z Publicznego Gimnazjum im.Unitów Podlaskich w Łomazach. Nagrodę ufundował Pan Arkadiusz Maksymiuk- Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej

   

  III miejsce – Piotr Korniluk z Publicznego Gimnazjum w Zalesiu.

  Nagrodę ufundował Pan Bogumił Lubański- Prezes Automobilklubu Bialskopodlaskiego.

  Zamiejscowy Oddział Kuratorium Oświaty przygotował dyplomy dla wszystkich drużyn.

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pod kierownictwem Pana Andrzeja Zająca –Sędziego Głównego przeprowadzili konkurencję „jazda rowerem po torze przeszkód dodatkowo uczestniczyli w przeprowadzeniu testu z wiedzy w ruchu drogowym razem z Prezesem GROM-u Panem Zdzisławem Kozłowskim.

   

   

   


  0 0

  fot. Organizator

  W dniu 17 kwietnia 2015 r. w Zespole Szkół w Zalesiu  miał miejsce Finał Eliminacji Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym uczniów szkół podstawowych  z terenu Miasta Biała Podlaska i Powiatu Bialskiego.Swoich umiejętności próbowali uczniowie z 23 czteroosobowych  drużyn. 

   

  Organizatorami tegorocznych Eliminacji Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym uczniów szkół  podstawowych z terenu miasta  Biała Podlaska i Powiatu Bialskiego było : Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej, Oddział Zamiejscowy Kuratorium Oświaty w Białej Podlaskiej, Automobilklub Bialski, Urząd Gminy Zalesie, Dyrektor Zespołu Szkół w Zalesiu, Klub Motocyklowy „GROM”.

  Swój wkład w przebieg Turnieju podobnie jak w latach ubiegłych mieli także Studenci Ratownictwa Medycznego z Koła Naukowego „Erka” kierowanego przez Panią dr Annę Ślifirczyk , działającego przy Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej w składzie: Piotr Sadowski, Sebastian Niczyporuk oraz Klub Motocyklowy „GROM”.

  Ubezpieczycielem Turnieju była firma UNIQA Przedstawicielstwo w Białej Podlaskiej pod kierownictwem -Dyrektora Pana Marka Łysakowskiego.

  ZWYCIĘZCY

  W zakresie I miejsca drużynowo puchar i nagrodę ufundował Pan Tadeusz Łazowski - Starosta Powiatu Bialskiego. Najlepsza drużyna w składzie:  

  a) Michał Haponiuk

  b) Damian Maksymiuk 

  c) Patrycja Łukaszuk

  d) Ewa Sebastianiuk 

  to uczniowie Szkoły Podstawowej w Zalesiu przy Zespole Szkół w Zalesiu.

  Opiekunem w/w drużyny była Pan Adrian Kamiński. 

   

  W zakresie II miejsce drużynowo puchar i nagrodę ufundował Pan Jan Sikora- Wójt Gminy Zalesie.

  Drużyna w składzie:

  a) Marcin Chwesiuk

  b) Łukasz Chwesiuk

  c) Aleksandra Śreniawska

  d) Julia Popis

  to uczniowie Szkoły Podstawowej przy Zespole Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach.

  Opiekunem w/w drużyny była Pani Ewa Stawska.

  .

  W zakresie III miejsca drużynowo puchar i nagrodę ufundował Pan Arkadiusz Maksymiuk- Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej.

  Drużyna w składzie :

                   a) Karolina Dobrzyńska

                   b) Agnieszka Rudzka

                   c) Przemysław Głowadzki

                   d) Bartłomiej Kurowski

  to uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Marii Konopnickiej   w Białej Podlaskiej

  Opiekunem w/w drużyny była Pan Krzysztof Pieńkosz.

   

   

  Najlepszymi  zawodnikami  w klasyfikacji indywidualnej zostali:

   

  I miejsce – Michał Haponiuk  z Szkoły Podstawowej przy Zespole Szkół w Zalesiu. Nagrodę i puchar ufundował Pan Wojciech Kołodyński - Dyrektor Zespołu Szkół w Zalesiu.

   

  II miejsce –   Damian Maksymiuk z Szkoły Podstawowej przy Zespole Szkół w Zalesiu. Nagrodę ufundował Pan Wojciech Kołodyński- Dyrektor Zespołu Szkół w Zalesiu.

   

  III miejsce – Ewa Sebastianiuk z Szkoły Podstawowej przy Zespole Szkół w Zalesiu.

  Nagrodę ufundował Pan Bogumił Lubański- Prezes Automobilklubu                    Bialskopodlaskiego.

   

  Zamiejscowy Oddział Kuratorium Oświaty przygotował dyplomy dla wszystkich drużyn.

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pod nadzorem Pana Andrzeja Zająca –Sędziego Głównego przeprowadzili konkurencję „jazda rowerem po torze przeszkód” dodatkowo uczestniczyli w przeprowadzeniu testu z wiedzy w ruchu drogowym razem z Prezesem GROM-u Panem Zdzisławem Kozłowskim.

   

   

   


  0 0

  Spotkanie członków AK - 24.04.2015

  Spotkanie członków i sympatyków Automobilklubu Bialskopodlaskiego odbędzie się 24 kwietnia o godz. 18:00 w Pizzerii & Restauracji GRANDE.

   

   

   


  0 0

  fot. Organizator

  Tradycyjnie na wiosnę także i w 2015 roku odbyły się Eliminacje Ogólnopolskich Turnieji Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz Eliminacje Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego  dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych .Rozgrywki toczyły się na szczeblu powiatowym.

   

   

  Organizatorami tegorocznych Eliminacji Turniejów BRD oraz Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego byli: Urząd Miasta w Białej Podlaskiej, Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej, Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej, Zamiejscowy Oddział Kuratorium Oświaty w Białej Podlaskiej, Klub Motocyklowy „GROM”, Automobilklub Bialskopodlaski, Urząd Gminy Piszczac, Urząd Gminy Zalesie, Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Piszczacu, Dyrektor Zespołu Szkół w Zalesiu, Dyrektor UNIQA Biała Podlaska. Zamiejscowy Oddział Kuratorium Oświaty przygotował dyplomy dla wszystkich uczestników poszczególnych Eliminacji. Policjanci  z Wydziału Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej pod kierownictwem Pana Andrzeja Zająca – Sędziego Głównego przeprowadzali etapy poszczególnych Eliminacji Turniejów. Swój wkład podobnie jak w latach ubiegłych mieli także: studenci Ratownictwa Medycznego z Koła Naukowego „ERKA” kierowanego przez Panią dr Annę Ślifirczyk, działającego przy Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II  Białej Podlaskiej w składzie: Piotr Sadowski i Sebastian Niczyporuk.

   

  W dniu 14 kwietnia 2015 roku w Zespole Placówek Oświatowych w Piszczacu odbył się finał Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół gimnazjalnych z terenu Miasta Biała Podlaska i Powiatu Bialskiego. Swoich umiejętności próbowali uczniowie z 12 trzyosobowych drużyn. W zakresie I miejsca drużynowo puchar i nagrodę ufundował Pan Tadeusz Łazowski – Starosta Powiatu Bialskiego. Najlepsza drużyna w składzie:

  a)Szymon Dobrowolski

  b)Piotr Korniluk

  c)Paweł Korniluk

  To uczniowie Publicznego Gimnazjum w Zalesiu przy Zespole Szkół w Zalesiu.

  Opiekunem w/w drużyny była Pani Mirosława Jaśkiewicz.

  W zakresie II miejsca drużynowo puchar i nagrodę ufundował Pan Kamil Kożuchowski – Wójt Gminy Piszczac. Najlepsza drużyna w składzie:

  a)   Michał Kowieski

  b)Dominika Golba

  c)Aleksandra Sacharczuk

  To uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Unitów Podlaskich w Łomazach.

  Opiekunem w/w drużyny była Pani Marta Bednaruk-Bańkowska.

  W zakresie III miejsca drużynowo puchar i nagrodę ufundował Pan Arkadiusz Maksymiuk – Dyrektor WORD w Białej Podlaskiej . Najlepsza drużyna w składzie:

  a)Karol Woromiej

  b)Piotr Piotrowski

  c)Jarosław Czernik

  To uczniowie Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Papieża Jana Pawła II w Piszczacu.

  Opiekunem w/w drużyny była Pani Anna Zalewska.

   

  Najlepszymi zawodnikami w klasyfikacji indywidualnej zostali:

   

  I miejsce - Paweł Korniluk i Szymon Dobrowolski z Publicznego Gimnazjum w Zalesiu.

  Nagrodę ufundował Pan Arkadiusz Maksymiuk – Dyrektor WORD Biała Podlaska.

  II miejsce – Michał Kowieski z Publicznego Gimnazjum im. Unitów Podlaskich w Łomazach Nagrodę ufundował Pan Arkadiusz Maksymiuk – Dyrektor WORD Biała Podlaska.

  III miejsce - Piotr Korniluk z Publicznego Gimnazjum w Zalesiu.

  Nagrodę ufundował Pan Bogumił Lubański – Prezes Automobilklubu Bialskopodlaskiego.

   

   

  W dniu 17 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół  w Zalesiu odbył się finał Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych  z terenu Miasta Biała Podlaska i Powiatu Bialskiego. Swoich umiejętności próbowali uczniowie z 23 czteroosobowych drużyn.

   

  W zakresie I miejsca drużynowo puchar i nagrodę ufundował Pan Tadeusz Łazowski – Starosta Powiatu Bialskiego. Najlepsza drużyna w składzie:

   

  a)   Michał Haponiuk

  b)Damian Maksymiuk

  c)Patrycja Łukaszuk

  d)Ewa Sebastianiuk

  To uczniowie Szkoły Podstawowej  w Zalesiu przy Zespole Szkół w Zalesiu.

  Opiekunem w/w drużyny była Pan Adrian Kamiński.

   

  W zakresie II miejsca drużynowo puchar i nagrodę ufundował Pan Jan Sikora – Wójt Gminy Zalesie. Najlepsza drużyna w składzie:

  a)Marcin Chwesiuk

  b)Łukasz Chwesiuk

  c)Aleksandra Śreniawska

  d)Julia Popis

  To uczniowie Szkoły Podstawowej przy Zespole Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach.

  Opiekunem w/w drużyny była Pani Ewa Stawska.

   

  W zakresie III miejsca drużynowo puchar i nagrodę ufundował Pan Arkadiusz Maksymiuk – Dyrektor WORD w Białej Podlaskiej. Najlepsza drużyna w składzie:

  a)Karolina Dobrzyńska

  b)Agnieszka Rudzka

  c)Przemysław Głowacki

  d)Bartłomiej Kurowski

  To uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Marii  Konopnickiej w Białej Podlaskiej .

  Opiekunem w/w drużyny był Pan Krzysztof  Pieńkosz.

   

  Najlepszymi zawodnikami w klasyfikacji indywidualnej zostali:

   

  I miejsce- Michał Haponiuk  z Szkoły Podstawowej  w Zalesiu.

  Nagrodę i puchar ufundował Pan Wojciech  Kołodyński – Dyrektor Zespołu Szkół w Zalesiu.

  II miejsce – Damian Maksymiuk  z Szkoły Podstawowej w Zalesiu .Nagrodę ufundował Pan Wojciech Kołodyński –Dyrektor Zespołu Szkół w Zalesiu 

  III miejsce- Ewa Sebastianiuk z Szkoły Podstawowej w Zalesiu . Nagrodę ufundował Pan Bogumił Lubański – Prezes Automobilklubu Bialskopodlaskiego.

  W dniu 25 kwietnia 2015 roku w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej  odbył się finał Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego uczniów szkół ponadgimnazjalnych.. Swoich umiejętności próbowali uczniowie z 6  trzyosobowych drużyn.

   

   

  W zakresie I miejsca drużynowo puchar i nagrodę ufundował Pan Dariusz Stefaniuk  – Prezydent Miasta Biała Podlaska. Najlepsza drużyna w składzie:

  a)Karol Derlukiewicz

  b)Dariusz Golczewski

  c)Marcin Hołownia

  To uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im.Żwirki i Wigury w Białej Podlaskiej

  Opiekunem w/w drużyny był  Pan Sławomir Oleszczuk.

   

  W zakresie II miejsca drużynowo puchar i nagrodę ufundował Pan Tadeusz Łazowski – Starosta Powiatu Bialskiego. Najlepsza drużyna w składzie:

  a)Mateusz Jeruzalski

  b)Kamil Litwiniuk

  c)Tomasz Tarkowski

  To uczniowie Zespołu Szkół im. Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim.

  Opiekunem w/w drużyny był Pan Mariusz Demianiuk.

   

  W zakresie III miejsca drużynowo puchar i nagrodę ufundował Pan Arkadiusz Maksymiuk – Dyrektor WORD w Białej Podlaskiej . Najlepsza drużyna w składzie:

  a)Mikołaj Dąbrowski

  b)Norbert Woch

  c)Adrian Matejek

  To uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Wł. Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim.

  Opiekunem w/w drużyny był  Pan  Hubert Męczyński.

   

  Najlepszymi zawodnikami w klasyfikacji indywidualnej zostali:

   

  I miejsce- Karol Derlukiewicz z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im.Żwirki i Wigury w Białej Podlaskiej .Nagrodę ufundował Pan Arkadiusz Maksymiuk – Dyrektor WORD Biała Podlaska.

  II miejsce – Kamil Litwiniuk  z Zespołu Szkół im. Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim.

  Nagrodę ufundował Pan Arkadiusz Maksymiuk – Dyrektor WORD Biała Podlaska.

  III miejsce- Adrian Matejek z Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Wł. Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim.

  Nagrodę ufundował Pan Bogumił Lubański – Prezes Automobilklubu Bialskopodlaskiego

   

  Zwycięskie  drużyny pojadą na Eliminacje Wojewódzkie Turniejów Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które objęte są honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego:

   

  Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Zalesiu w składzie:

           a)   Michał Haponiuk

  b)Damian Maksymiuk

  c)Patrycja Łukaszuk

  d)Ewa Sebastianiuk

   

  pod opieką Pana Adriana Kamińskiego w dniu 27 maja 2015 roku w Zespole Szkół w Krynce weźmie udział w Eliminacjach wojewódzkich.

   

  Drużyna z Publicznego Gimnazjum  w Zalesiu w składzie:

  a)Szymon Dobrowolski

  b)Piotr Korniluk

  c)Paweł Korniluk

   

  pod opieką Pani Mirosławy Jaśkiewicz  w dniu 22 maja 2015 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą , weźmie udział w Eliminacjach wojewódzkich.

   

   

  Drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. Żwirki i Wigury w Białej Podlaskiej  w składzie:

  a)Karol Derlukiewicz

  b)Dariusz Golczewski

  c)Marcin Hołownia

   

  pod opieką Pana Sławomira Oleszczuka  w dniu 26 maja 2015 roku w Wojewódzkim Ośrodku ruchu Drogowego w Chełmie, weźmie udział w Eliminacjach wojewódzkich.

   

   

  Pragniemy serdecznie podziękować współorganizatorom tegorocznych Turniejów za profesjonalne przygotowanie imprez, wspaniałą, życzliwą atmosferę i zapewnienie uczestnikom troskliwej opieki przez cały czas trwania zawodów, a mianowicie:

   

  Panu Dariuszowi Dudzikowi - Komendantowi Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej

  Panu Tadeuszowi Łazowskiemu – Staroście Powiatu Bialskiego

   

  Panu Dariuszowi Stefaniukowi – Prezydentowi Miasta Biała Podlaska

   

  Panu Andrzejowi Mironiukowi - Kierownikowi Oddziału Zamiejscowego Kuratorium Oświaty w Białej   Podlaskiej

   

  Panu Kamilowi Kożuchowskiemu – Wójtowi Gminy Piszczac

  Panu  Janowi Sikorze – Wójtowi Gminy Zalesie.

  Panu Markowi Łysakowskiemu – Dyrektorowi firmy ubezpieczeniowej UNIQA

  Panu Andrzejowi Zającowi- Zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej -Sędziemu Głównemu tegorocznych Eliminacji 

  Panu Zdzisławowi Kozłowskiemu – Prezesowi Honorowemu Klubu Motocyklowego „GROM” w Białej Podlaskiej

  Pani Dorocie Sierpatowskiej – Dyrektorowi Zespołu Placówek Oświatowych w Piszczacu.

   

  Panu Wojciechowi Kołodyńskiemu – Dyrektorowi Zespołu Szkół w Zalesiu

   

  Pani dr Annie Ślifirczyk – Kierownikowi Zakładu Ratownictwa Medycznego Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej

  Panom Piotrowi Sadowskiemu oraz Sebastianowi Niczyporukowi - Studentom Ratownictwa Medycznego z Koła Naukowego „Erka” działającego przy Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

   

  Ponadto wszystkie drużyny biorące udział w Turniejach reprezentowały wysoki poziom. Umiejętności którymi posługiwali się uczestnicy będzie można wykorzystać podczas Powiatowych Igrzysk LZS które odbędą się w czerwcu 2015 roku  w Konstantynowie .

  Serdecznie zapraszamy do udziału.


  0 0
 • 04/29/15--01:08: Szkolenie dla nauczycieli
 • Szanowni Państwo, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej informuje, że zgodnie z art. 65 ust. 1 pkt.1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami (Dz. U. Nr 30 poz. 151 z późn. zm.) organizuje specjalistyczne szkolenie z zakresu ruchu drogowego dla nauczycieli, którzy będą sprawdzać niezbędną wiedzę i umiejętności osób ubiegających się o wydanie karty rowerowej. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a uczestnictwo zostanie potwierdzone wydaniem zaświadczenia uprawniającego do egzaminowania kandydatów na rowerzystów.


  0 0
 • 05/05/15--14:35: Rajd Turystyczny KM Pionier
 • Zapraszamy serdecznie na rajd turystyczny organizowany przez zaprzyjaźniony Klub Motorowy PIONIER. I runda turystyczno-nawigacyjnych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego odbędzie się 17 maja 2015. Szczegóły w regulaminie do ściągnięcia poniżej.


  0 0

  19-08-2017 Super Sprint - Puchar Firmy Mirex

  PUCHAR FIRMY MIREX

  VI Runda Pucharu Zarządu Okręgu PZM w Super Sprintach 2017
  III Runda Pucharu Prezesa Automobilklubu Bialskopodlaskiego w Super Sprintach 2017
  19-08-2017 Lotnisko Biała Podlaska

  Impreza odbędzie się w dniu 19 sierpnia 2017 roku, będzie 6 Rundą Pucharu Zarządu Okręgu PZM w Super Sprintach 2017, oraz 3 Rundą Pucharu Prezesa Automobilklubu Bialskopodlaskiego 2017.

  Impreza organizowana jest w oparciu o:

  - Międzynarodowy Kodeks Sportowy FIA,
  - Regulamin Sportowy Rajdów Regionalnych FIA wraz z załącznikami,
  - Regulamin Konkursowej Jazdy Samochodem,
  - Regulamin ramowy Pucharu Zarządu Okręgowego PZM Lublin w samochodowych imprezach „Super Sprint” na rok 2017
  - Ustawę „Prawo o ruchu drogowym”,
  - Niniejszy regulamin uzupełniający.

  Samochody podzielone zostaną na klasy zgodnie z Regulaminem Ramowym Pucharu ZO PZM 2017. Organizatorem imprezy jest Automobilklub Bialskopodlaski, 21-500 Biała Podlaska, Aleja Jana Pawła II 7, internet: www.akbiala.pl Impreza odbędzie się na terenie lotniska w Białej Podlaskie ul. Łomaska 96A

  PROGRAM IMPREZY

  01.08 do 16.08 przyjmowanie zgłoszeń uczestników w pierwszym terminie
  11:00-12:30 – przyjmowanie uczestników, odbiór administracyjny-LOTNISKO brama wjazdowa ul. Łomaska
  13:00 – ogłoszenie listy startowej, odprawa;
  14:00 – zapoznanie z trasą;
  14:30 – start pierwszego uczestnika;
  około 18:00 - podanie wyników nieoficjalnych rundy;
  około 18:30 - podanie wyników oficjalnych rundy;
  około 18:50 – zakończenie, wręczenie pucharów i nagród.

  WPISOWE

  W imprezie obowiązuje wpisowe: W pierwszym terminie do dnia 16 sierpnia 2017 roku na konto klubu (85 1240 2177 1111 0010 3930 5977) w wysokości 100 zł, członkowie Automobilklubu Bialskopodlaskiego 80 zł. W dniu imprezy wpisowe 150 zł, członkowie Automobilklubu Bialskopodlaskiego 100 zł.

  POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian i uzupełnień niniejszego Regulaminu Uzupełniającego w postaci wywieszonych komunikatów lub w formie ustnej. Organizator nie przyjmuje na siebie odpowiedzialności za szkody i straty w stosunku do uczestników i ich sprzętu, jak również za spowodowane przez uczestników pośrednio i bezpośrednio szkody i straty w stosunku do osób trzecich i ich mienia.

  Wydarzenie na Facebook-u: https://www.facebook.com/events/236358956885097/

  SPONSORZY RUND

  ROWE MOTOR OIL
  Instel
  POL-LUX
  Mirex
  Waltimber Andrzej Waluś
  Kąpielisko Kubiki

  PATRONAT MEDIALNY 

  Tor Biała Podlaska
  siescigam.pl
  Radio Biper
  TV Wschód - Biała Podlaska
  Życie Bialskie
  Radio Lublin

  WSPARCIE GRAFICZNE

  JAAQOB Polska

   


  0 0

  20-08-2017 Super Sprint - Puchar Firmy Kąpielisko Kubiki

  PUCHAR FIRMY KĄPIELISKO KUBIKI

  VII Runda Pucharu Zarządu Okręgu PZM w Super Sprintach 2017
  IV Runda Pucharu Prezesa Automobilklubu Bialskopodlaskiego w Super Sprintach 2017
  20-08-2017 Lotnisko Biała Podlaska

  Impreza odbędzie się w dniu 20 sierpnia 2017 roku, będzie 7 Rundą Pucharu Zarządu Okręgu PZM w Super Sprintach 2017, oraz 4 Rundą Pucharu Prezesa Automobilklubu Bialskopodlaskiego 2017.

  Impreza organizowana jest w oparciu o:

  - Międzynarodowy Kodeks Sportowy FIA,
  - Regulamin Sportowy Rajdów Regionalnych FIA wraz z załącznikami,
  - Regulamin Konkursowej Jazdy Samochodem,
  - Regulamin ramowy Pucharu Zarządu Okręgowego PZM Lublin w samochodowych imprezach „Super Sprint” na rok 2017
  - Ustawę „Prawo o ruchu drogowym”,
  - Niniejszy regulamin uzupełniający.

  Samochody podzielone zostaną na klasy zgodnie z Regulaminem Ramowym Pucharu ZO PZM 2017. Organizatorem imprezy jest Automobilklub Bialskopodlaski, 21-500 Biała Podlaska, Aleja Jana Pawła II 7, internet: www.akbiala.pl Impreza odbędzie się na terenie lotniska w Białej Podlaskie ul. Łomaska 96A

  PROGRAM IMPREZY

  01.08 do 16.08 przyjmowanie zgłoszeń uczestników w pierwszym terminie
  09:00-10:30 – przyjmowanie uczestników, odbiór administracyjny-LOTNISKO brama wjazdowa ul. Łomaska
  10:50 – ogłoszenie listy startowej, odprawa;
  11:00 – zapoznanie z trasą;
  11:30 – start pierwszego uczestnika;
  około 15:00 - podanie wyników nieoficjalnych rundy;
  około 15:30 - podanie wyników oficjalnych rundy;
  około 15:45 – zakończenie, wręczenie pucharów i nagród.

  WPISOWE

  W imprezie obowiązuje wpisowe: W pierwszym terminie do dnia 16 sierpnia 2017 roku na konto klubu (85 1240 2177 1111 0010 3930 5977) w wysokości 100 zł, członkowie Automobilklubu Bialskopodlaskiego 80 zł. Po tym terminie oraz w dniu imprezy wpisowe 150 zł, członkowie Automobilklubu Bialskopodlaskiego 100 zł.

  POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian i uzupełnień niniejszego Regulaminu Uzupełniającego w postaci wywieszonych komunikatów lub w formie ustnej. Organizator nie przyjmuje na siebie odpowiedzialności za szkody i straty w stosunku do uczestników i ich sprzętu, jak również za spowodowane przez uczestników pośrednio i bezpośrednio szkody i straty w stosunku do osób trzecich i ich mienia.

  Wydarzenie na Facebook-u: https://www.facebook.com/events/154872481768204/

  SPONSORZY RUND

  ROWE MOTOR OIL
  Instel
  POL-LUX
  Mirex
  Waltimber Andrzej Waluś
  Kąpielisko Kubiki

  PATRONAT MEDIALNY 

  Tor Biała Podlaska
  siescigam.pl
  Radio Biper
  TV Wschód - Biała Podlaska
  Życie Bialskie
  Radio Lublin

  WSPARCIE GRAFICZNE

  JAAQOB Polska

   


  0 0

  19-20.08.2017 Trening Supermoto

  TRENING SUPERMOTO AUTOMOBILKLUBU BIALSKOPODLASKIEGO

   

  Trening tylko i wyłącznie przeprowadzony będzie dla motocykli typu SUPERMOTO.

  Organizatorem treningu jest Automobilklub Bialskopodlaski, 21-500 Biała Podlaska, Aleja Jana Pawła II 7, Internet: www.akbiala.pl Trening odbędzie się 19 oraz 20 sierpnia 2017 roku na terenie lotniska w Białej Podlaskie ul. Łomaska 96A

  PRZYGOTOWANIE MOTOCYKLA

  - Należy zdemontować wszystkie wystające elementy, które nie mają wpływu na prowadzenie motocykla (lusterka, kufry itp)
  - Oświetlenie powinno być zdemontowane bądź zaklejone
  - Tablice rejestracyjne należy zdemontować
  - Motocykl nie może mieć wycieków


  UBIRÓR


  - Kask motocyklowy
  - Ochrona oczu
  - Rękawiczki motocyklowe
  - Buty motocyklowe (wysokość cholewki min. 200mm)
  - Kombinezon motocyklowy skórzany lub materiałowy.

  Dopuszczony będzie jednoczęściowy, a także dwuczęściowy spięty po całym obwodzie

  Osoba niespełniająca wymagań co do przygotowania motocykla oraz ubioru zostanie wydalona z treningu.

  HARMONOGRAM TRENINGU

  19.08.2017 (sobota)

  09:00 – przyjmowanie uczestników treningu
  09:30-13:30 – SESJA I
  13:30-17:30 – SESJA II

  20.08.2017 (niedziela)

  09:00 – przyjmowanie uczestników treningu
  09:30-13:30 – SESJA I
  13:30-17:30 – SESJA II

  OPŁATA

  JEDNA SESJA – 45zł
  DWIE SESJE – 80zł

  POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  Organizator nie przyjmuje na siebie odpowiedzialności za szkody i straty w stosunku do uczestników i ich sprzętu, jak również za spowodowane przez uczestników pośrednio i bezpośrednio szkody i straty w stosunku do osób trzecich i ich mienia.

   

  Wydarzenie na Facebook-u: https://www.facebook.com/events/1922328538048100/


  0 0

  Podlaska Jesień 2017 - XXII Runda TSMP i TPP

  Podlaska Jesień 2017 - XXII Runda TSMP (Turystyczne Samochodowe Mistrzostwa Polski) i TPP (Turystyczny Puchar Polski)

   

   
  1. ORGANIZATOR, RANGA
  Organizatorem imprezy jest Automobilklub Bialskopodlaski –21-500 Biała Podlaska, Al. Jana III Sobieskiego 22, tel 833424254, akbiala.pl, kontakt@akbiala.pl
  Rajd jest zaliczany do: Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Polski (TSMP), Turystycznego Pucharu Polski (TPP).
   
  2. DATA, ODBIÓR ADMINISTRACYJNY
  Rajd odbędzie się w dniu 1 października 2017 roku bez względu na pogodę.
  Zbiórka uczestników o godz. 10:00 w Muzeum Henryka Sienkiewicza, 21-480 Wola Okrzejska, Wola Okrzejska 105 
   
  3. REGULAMIN, UCZESTNICY
  Rajd będzie przeprowadzony według Regulaminu Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Polski, Turystycznego Pucharu Polski.
  Uczestnikiem imprezy jest załoga (kierowca i pilot) która zgłosi organizatorowi w przewidzianym terminie swój udział i dokona niezbędnych formalności zgodnie z komunikatem i regulaminem uzupełniającym. Samochód uczestniczący w imprezie musi być sprawny technicznie i spełniać wymagania dopuszczenia do ruchu wynikające z Prawa o Ruchu Drogowym na drogach publicznych Rzeczpospolitej Polskiej. Kierowca zobowiązany jest posiadać przy sobie wszystkie dokumenty uprawniające do kierowania pojazdem i dopuszczające pojazd do ruchu, obowiązkowe ubezpieczenie OC oraz NNW.
   
  4. ZGŁOSZENIA
  Zgłoszeń należy dokonywać po przez wysłanie wypełnionego formularza wraz z potwierdzeniem wpłaty na adres: turystyka@akbiala.pl
  Dane do wpłaty: Automobilklub Bialskopodlaski, bank PKO BP o/Biała Podlaska,
  konto 85 1240 2177 1111 0010 3930 5977
  Pierwszy termin do 21 IX 30 zł/osoba
  Drugi termin do 28 IX 40 zł/osoba
  Po tym terminie 50 zł/osoba
   
  5. PROGRAM RAJDU
  10:00 – 10:30 odbiór administracyjny
  10:30-10:45 odprawa
  10:45 zwiedzanie muzeum H. Sienkiewicza
  11:45 start odcinka pierwszego
  12:45 zwiedzanie muzeum Czynu Bojowego Kleberczyków
  13:30 start odcinka drugiego
  15:00 rekonstrukcja bitwy, Kock ul. Kościuszki 1, Pałac Jabłonowskich
  16:30 obiad
  17:00 zakończenie rajdu
   
  6. PUNKTACJA
  Brak wizy PKP 100pkt
  Fałszywa wiza PKP 60pkt
  Błędna odpowiedź w teście turystycznym 50pkt
  Błędna odpowiedź w teście BRD i PP 20pkt
  Punktacja prób sprawnościowych:
  # za każde 0,1 sekundy trwania próby - 0,1 pkt. pomocniczych
  # za przewrócenie lub przemieszczenie słupka - 5 punkty pomocnicze
  # za błędny przejazd próby /niezgodny z planem próby/niewystartowanie do próby - 200 punktów
  # za przejechanie mety, falstart - po 5 pkt. pomocniczych
  # nie wystartowanie do próby 200pkt
  Zadanie specjalne niespodzianka max 50pkt
  Przekroczenie limitu spóźnień:
  # od 1 do 10 min, za każdą minutę 5pkt
  # od 11 do 45 min, za każdą minutę 10pkt
  # od 46 min , za odcinek na którym nastąpiło przekroczenie limitu spóźnień 10000pkt
  Za przekroczenie na trasie Przepisów o Ruchu Drogowym, stwierdzone przez Organizatorów lub inne organy kontrolne, odnotowane w karcie drogowej lub protokole sędziowskim:
  - przekroczenie prędkości o każdy 1km/h 10pkt
  - pozostałe wykroczenia za każde wykroczenie 100pkt
  - trzykrotne przekroczenie przepisów w rundzie 10000pkt
   
  7. PUNKTY JAWNE
  PKC 1, 21-481 Wola Gułowska Dom Kultury w Woli Gułowskiej
  META 21-150 Kock, Plac Jabłonowskiej (obok cukierni Avanti)
  Zakończenie Dom Kultury w Kocku ul. Apteczna 4
   
  8. WŁADZE IMPREZY
  Dyrektor rajdu Bartłomiej Parafiniuk 503 358 719
  Próby sprawności Maciej Matusiewicz, Grzegorz Piechowicz
  Komisja obliczeń Michał Parafiniuk
  Biuro rajdu Piotr Lament
  Weryfikacja trasy Michał Parafiniuk
   
  9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
  Organizator nie przyjmuje na siebie żadnej odpowiedzialności za szkody i straty tak w stosunku do załóg i ich sprzętu, jak też za spowodowane przez nich straty w stosunku do osób trzecich i ich mienia przez cały czas trwania imprezy.
  Przez podpisanie zgłoszenia, załoga i jej osoby towarzyszące zobowiązują się do bezwzględnego przestrzegania regulaminu TSPM, TPP i niniejszego Regulaminu Uzupełniającego, poszanowania przepisów ruchu drogowego, p. poż. i porządkowych podczas trwania imprezy.
   
  Dyrektor Rajdu Bartłomiej Parafiniuk
   
   

  0 0

  Uwaga! Super Sprint 24-09-2017 odwołany!

  Super Sprint 24.09.2017

  Komunikat nr 1

  Informujemy, że planowana na 24 września 2017 roku, Runda Pucharu w Super Sprintach 2017, ze względu na trudności organizacyjne nie odbędzie się w wyznaczonym terminie. Nowy termin zostanie ogłoszony po jego ustaleniu. Przepraszamy uczestników i zapraszamy w nowym terminie.

  Dyrektor IMPREZY

  Maciej Matusiewicz


  0 0

  22-10-2017 Super Sprint - Rajd Bialski 2017

  RAJD BIALSKI 2017

  V Runda Pucharu Prezesa Automobilklubu Bialskopodlaskiego w Super Sprintach 2017
  Puchar firmy INSTEL
  22-10-2017 Lotnisko Biała Podlaska

  INFORMACJE WSTĘPNE

  Impreza odbędzie się w dniu 22 października 2017 roku, będzie 5 Rundą Pucharu Prezesa Automobilklubu Bialskopodlaskiego 2017. Impreza organizowana jest w oparciu o:

  - Międzynarodowy Kodeks Sportowy FIA,
  - Regulamin Sportowy Rajdów Regionalnych FIA wraz z załącznikami,
  - Regulamin Konkursowej Jazdy Samochodem,
  - Regulamin ramowy Pucharu Zarządu Okręgowego PZM Lublin w samochodowych imprezach „Super Sprint” na rok 2017
  - Ustawę „Prawo o ruchu drogowym”,
  - niniejszy regulamin uzupełniający. 

  Samochody podzielone zostaną na klasy zgodnie z Regulaminem Ramowym Pucharu ZO PZM 2017. Organizatorem imprezy jest Automobilklub Bialskopodlaski, 21-500 Biała Podlaska, Aleja Jana Pawła II 7, internet: www.akbiala.pl Impreza odbędzie się na terenie lotniska w Białej Podlaskie ul. Łomaska 96A

  PROGRAM IMPREZY

  12.10 do 18.10 przyjmowanie zgłoszeń uczestników w pierwszym terminie

  W dniu imprezy:

  10:00-10:30 – przyjmowanie uczestników, odbiór administracyjny-LOTNISKO brama wjazdowa(lub park maszyn) ul. Łomaska 96A
  11:00 – ogłoszenie listy startowej, odprawa;
  11:30 – zapoznanie z trasą;
  12:00 – start pierwszego uczestnika;
  około 15:30 - podanie wyników nieoficjalnych rundy;
  około 16:00 - podanie wyników oficjalnych rundy;
  około 16:20 – zakończenie, wręczenie pucharów i nagród. 

  WPISOWE

  W imprezie obowiązuje wpisowe: W pierwszym terminie na konto klubu (85 1240 2177 1111 0010 3930 5977) do dnia 18 października 2017 roku Członkowie Automobilklubu Bialskopodlaskiego i Automobilklubu Lubelskiego 80 zł. Pozostali uczestnicy 100zł. Po tym terminie, oraz w dniu imprezy (gotówka) Członkowie Automobilklubu Bialskopodlaskiego i Automobilklubu Lubelskiego 100 zł. Pozostali uczestnicy 150zł. Widzowie wstęp wolny

  POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  Przewiduję się ograniczenie ilości startujących załóg do 40, decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian i uzupełnień niniejszego Regulaminu Uzupełniającego w postaci wywieszonych komunikatów lub w formie ustnej. Organizator nie przyjmuje na siebie odpowiedzialności za szkody i straty w stosunku do uczestników i ich sprzętu, jak również za spowodowane przez uczestników pośrednio i bezpośrednio szkody i straty w stosunku do osób trzecich i ich mienia.

  Facebook: https://www.facebook.com/events/123639204929643/


  0 0

  Uwaga! Super Sprint 22.10.2017 - Komunikat nr 1

  Super Sprint 22.10.2017 Komunikat nr 1 

  Wprowadza się punkt (informacja)

   

  REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY

  4A. Rejestracja Zgłoszenia na SuperSprint należy przesłać do organizatora na adres kontakt@akbiala.pl . Zgłoszenia do pobrania ze strony www.akbiala.pl , pod informacją o imprezie. W dniu imprezy organizator wymaga dokumentu zgłoszenia z oryginalnymi podpisami. Zgłoszenie w pierwszym terminie, uznane będą wpłaty zarejestrowane do końca dnia podanego jako pierwszy termin, oraz dzień później pod warunkiem przesłania zgłoszenia do końca dnia pierwszego terminu.

  Dyrektor Imprezy


  0 0

  Uwaga! Super Sprint 05-11-2017 odwołany!

  Super Sprint 05.11.2017

  Komunikat nr 1

  Informujemy, że planowana na 05 listopada 2017 roku, Runda Pucharu w Super Sprintach 2017, ze względu na trudności organizacyjne nie odbędzie się w wyznaczonym terminie. Nowy termin zostanie ogłoszony po jego ustaleniu. Przepraszamy uczestników i zapraszamy w nowym terminie.

  Dyrektor IMPREZY

  Maciej Matusiewicz


  0 0

  18 Turystyczny Rajd Niepodległości - Zaproszenie

  Automobilklub Chełmski zaprasza do udziału w 18. Turystycznym Samochodowym Rajdzie Niepodległości. Impreza rozpocznie się 11 listopada o godz. 11:11 w Urzędzie Miasta Chełm przy ul. Lubelskiej 65 w Chełmie.

  Rajd będzie trzecią rundą Turystycznych Motorowych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego PZM. Równolegle zostanie przeprowadzony tradycyjny Rajd Oldboyów.

  <br\>Rajd jest otwarty dla wszystkich chętnych, którzy chcą atrakcyjnie i aktywnie spędzić świąteczny dzień. Będzie on znacznie bliższy dobrej zabawie niż wielkiemu sportowemu wyczynowi. Żeby wystartować wystarczy prawo jazdy kierowcy i dopuszczony do ruchu samochód. Rajd rozpocznie się odprawą, podczas której zostaną podane wszystkie wiadomości niezbędne do tego by pokonać trasę rajdu oraz zasady punktacji. Później czeka już tylko dobra zabawa - załogi wyruszą na trasę rajdu wiodącą drogami wokół Chełma. Na trasie będą zwiedzać ciekawe miejsca, odnajdą kilka obiektów pokazanych na zdjęciach oraz wykonają kilka zadań turystycznych. Będą także dwie próby sprawnościowe. Ostatnim elementem konkursowym będzie test turystyczny z przejechanej trasy. Po trudach rajdu uczestnicy odpoczną przy znakomitym obiedzie kawiarni artystycznej Decaffencja, gdzie odbędzie się uroczystość zakończenia imprezy. Zwycięzcy otrzymają puchary i nagrody, a dla wszystkich uczestników przewidziane są upominki. W rajdzie przewidziane są specjalne puchary dla debiutantów oraz dla uczestników jadących samochodami mającymi powyżej 25 lat. Wszyscy uczestnicy już na starcie otrzymają biało-czerwone kotyliony, a samochody zostaną przystrojone flagami narodowymi.

  Więcej informacji o rajdzie można uzyskać pod numerem telefonu 502 342 117 lub na stronie Automobilklubu Chełmskiego.


  0 0

  10-12-2017 Super Sprint - Rajd Barbórka Pol-Lux

  RAJD - BARBÓRKA POL-LUX

  Świąteczna Motopaczka East Motorsport

  XI Runda Pucharu Zarządu Okręgu PZM w Super Sprintach 2017
  VI Runda Pucharu Prezesa Automobilklubu Bialskopodlaskiego w Super Sprintach 2017
  Barbórka Pol-Lux
  10-12-2017 Lotnisko Biała Podlaska 

  1. ORGANIZATOR

  Organizatorem imprezy na zlecenie jest : Automobilklub Bialskopodlaski Al. Jana Pawła II nr 7, 21-500 Biała Podlaska, adres do korespondencji Al. Jana III Sobieskiego 22, 21-500 Biała Podlaska, www.akbiala.pl, e-mail: kontakt@akbiala.pl tel. 83 342 42 54 Impreza odbędzie się w dniu 10 grudnia 2017 roku, będzie 11 Rundą Pucharu Zarządu Okręgu PZM w Super Sprintach 2017, oraz 6 Rundą Pucharu Prezesa Automobilklubu Bialskopodlaskiego 2017. Impreza organizowana jest w oparciu o:

  - Międzynarodowy Kodeks Sportowy FIA,
  - Regulamin Sportowy Rajdów Regionalnych FIA wraz z załącznikami,
  - Regulamin Konkursowej Jazdy Samochodem,
  - Regulamin ramowy Pucharu Zarządu Okręgowego PZM Lublin w samochodowych imprezach „Super Sprint” na rok 2017
  - Ustawę „Prawo o ruchu drogowym”,
  - niniejszy regulamin uzupełniający.

  Samochody podzielone zostaną na klasy zgodnie z Regulaminem Ramowym Pucharu ZO PZM 2017. Organizatorem imprezy jest Automobilklub Bialskopodlaski, 21-500 Biała Podlaska, Aleja Jana Pawła II 7, internet: www.akbiala.pl Impreza odbędzie się na terenie lotniska w Białej Podlaskie ul. Łomaska 96A

  2. PROGRAM IMPREZY

  29.11 do 6.12 przyjmowanie zgłoszeń uczestników w pierwszym terminie
  9:00-9:45 – przyjmowanie uczestników, odbiór administracyjny- Moto Bar (lub park maszyn) Północna 23,
  10:00 – ogłoszenie listy startowej, odprawa;
  10:30-11:00 – zapoznanie z trasą PS1 Moto Bar;
  11:30 – zapoznanie z trasą PS2 i 3 - LOTNISKO;
  11-50 – start pierwszego uczestnika;
  16:30 – start pierwszego uczestnika PS3 – Moto Bar;
  około 17:30 - podanie wyników nieoficjalnych rundy;
  około 18:00 - podanie wyników oficjalnych rundy;
  około 18:30 – zakończenie, wręczenie pucharów i nagród.

  3. REJESTRACJA

  Zgłoszenia na SuperSprint należy przesłać do organizatora na adres kontakt@akbiala.pl . Zgłoszenia do pobrania ze strony www.akbiala.pl , pod informacją o imprezie. W dniu imprezy organizator wymaga dokumentu zgłoszenia z oryginalnymi podpisami. Zgłoszenie w pierwszym terminie, uznane będą wpłaty zarejestrowane do końca dnia podanego jako pierwszy termin, oraz dzień później pod warunkiem przesłania zgłoszenia do końca dnia pierwszego terminu.

  4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  Przewiduję się ograniczenie ilości startujących załóg do 40, decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian i uzupełnień niniejszego Regulaminu Uzupełniającego w postaci wywieszonych komunikatów lub w formie ustnej. Organizator nie przyjmuje na siebie odpowiedzialności za szkody i straty w stosunku do uczestników i ich sprzętu, jak również za spowodowane przez uczestników pośrednio i bezpośrednio szkody i straty w stosunku do osób trzecich i ich mienia.

  Dyrektor rajdu

  Maciej Matusiewicz

   

  Wydarzenie na facebook-u: https://www.facebook.com/events/2007703752845676/


  0 0

  Szkoła Bezpiecznej Jazdy 2018

  Już 07.01 rusza kolejna Zimowa Samochodowa Szkoła Bezpiecznej Jazdy, organizowana przez Automobilklub Bialskopodlaski wspólnie z Klubem Motocyklowym GROM i Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej. W ramach działalności statutowej Polskiego Związku Motorowego w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego przeprowadzone zostanie specjalistyczne szkolenie teoretyczno-praktyczne mające na celu podniesienie wiedzy i umiejętności prowadzenia pojazdów w trudnych warunkach.

  W ramach szkolenia teoretycznego omówimy między innymi właściwe przygotowanie pojazdu do jazdy w warunkach zimowych, eksploatacje pojazdów w zimie, zasady działania systemów bezpieczeństwa w pojazdach i technikę jazdy w różnych, także ekstremalnych warunkach.

  Zajęcia praktyczne odbywać się będą w formie ćwiczeń samochodowych na przygotowanym odpowiednio, zamkniętym placu manewrowym. Do zajęć praktycznych uczestnicy wykorzystują własne samochody.
  Przewidujemy również zajęcia teoretyczno-praktyczne z pierwszej przedmedycznej pomocy ofiarom wypadków drogowych.

  Zgłoszenia do Szkoły Bezpiecznej Jazdy
  Osoby zainteresowane mogą zgłaszać chęć udziału na adres e-mail kontakt@akbiala.pl . Wpisowe za cały cykl szkoleniowy wynosi 150 zł, płatne gotówką podczas pierwszego spotkania. Dla członków klubów zrzeszonych w PZMot z opłaconą składką za 2018 rok 120 zł.
  Termin zgłoszeń do dnia 05.01 lub do osiągnięcia limitu zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona do 50.

  Miejsce szkolenia
  Szkolenie teoretyczne godzina 10:00 – 12:00 – Sala szkoleniowa WORD Orzechowa 60 Biała Podlaska Szkolenie praktyczne 13:00 – 16:00 – wyznaczony plac na terenie byłego lotniska

  Terminy
  Zapisy i rozpoczęcie cyklu szkoleń 07.01 10:00
  Zajęcia 07.01; 21.01; 04.02; 18.02; 04.03; 18.03

  Zapraszamy na nasz profil na FB: Szkoła Bezpiecznej Jazdy - Biała Podlaska
  Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1962604677347721/


  0 0

  Uwaga! Super Sprint 25.03.2018 odwołany!

  Super Sprint 25.03.2018

  Komunikat nr 1

  Informujemy, że planowana na 25 marca 2018 roku, Runda Pucharu w Super Sprintach, ze względu na trudności organizacyjne nie odbędzie się w wyznaczonym terminie. Nowy termin zostanie ogłoszony po jego ustaleniu. Przepraszamy uczestników i zapraszamy w nowym terminie.

  Dyrektor IMPREZY
  Maciej Matusiewicz


  0 0

  Trening otwarty AKBP 08.07.2018

  1. INFORMACJE WSTĘPNE

  Impreza odbędzie się w dniu 08 lipca 2018 roku. Impreza organizowana jest w oparciu o:
  - Międzynarodowy Kodeks Sportowy FIA,
  - Regulamin Sportowy Rajdów Regionalnych FIA wraz z załącznikami,
  - Regulamin Konkursowej Jazdy Samochodem,
  - Regulamin ramowy Pucharu Zarządu Okręgowego PZM Lublin w samochodowych imprezach „Super Sprint” na rok 2017 
  - Ustawę „Prawo o ruchu drogowym”,
  - niniejszy regulamin uzupełniający. 
  Organizatorem imprezy jest Automobilklub Bialskopodlaski, 21-500 Biała Podlaska, Aleja Jana Pawła II 7, internet: www.akbiala.pl  Impreza odbędzie się na terenie lotniska w Białej Podlaskie ul. Łomaska 96A, Biała Podlaska

  2. WŁADZE IMPREZY

  Dyrektor imprezy – Grzegorz Piechowicz
  Biuro imprezy – Anna Kukawska
  Sędziowie  – Adam Kalinka, Patryk Piechowicz,

  3. PROGRAM IMPREZY

  10.30-11:00 – przyjmowanie uczestników, odbiór administracyjny- park maszyn,
  11:10 – ogłoszenie listy startowej, odprawa;
  11:15 – zapoznanie z trasą PS1 LOTNISKO;
  11:20 – zapoznanie z trasą PS2 LOTNISKO (opcja);
  11-30 – start pierwszego uczestnika;
  około 17:30 – podsumowanie, i zakończenie imprezy;

  4. WPISOWE

  W imprezie obowiązuje wpisowe: W dniu imprezy (gotówka) Członkowie Automobilklubu Bialskopodlaskiego 60 zł. Pozostali uczestnicy 100zł. Osoby uczestniczące w ostatnim porządkowaniu terenui ustawianiu i ustawianiu trasy bezpłatnie(po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego). Widzowie wstęp wolny

  4A. REJESTRACJA

  Zgłoszenia do pobrania ze strony www.akbiala.pl , pod informacją o imprezie. W dniu imprezy organizator wymaga dokumentu zgłoszenia z oryginalnymi podpisami.

   5. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  Przewiduję się ograniczenie ilości startujących załóg do 40, decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian i uzupełnień niniejszego Regulaminu Uzupełniającego w postaci wywieszonych komunikatów lub w formie ustnej. Organizator nie przyjmuje na siebie odpowiedzialności za szkody i straty w stosunku do uczestników i ich sprzętu, jak również za spowodowane przez uczestników pośrednio i bezpośrednio szkody i straty w stosunku do osób trzecich i ich mienia.


  0 0

  Klasyczna Roskosz 2018 - Zlot Pojazdów Zabytkowych i Nietypowych

  KLASYCZNA ROSKOSZ 2018
  Niedziela 15-07-2018, godz. 12:00
  Roskosz k/Bialej Podlaskiej

  ✔ II Zlot Pojazdów Zabytkowych i Nietypowych
  ✔ Rajd Turystyczny 100 lat Niepodległości Polski
  ✔ Low&Slow - Stance Event Low Biała 2k18

   

  MIEJSCE:
  ✔ Miasto Biała Podlaska - Start Rajdu Turystycznego
  ✔ Roskosz Zespół Dworsko Parkowy - Meta Rajdu Turystycznego, Miejsce Zlotu

  ORGANIZATOR:
  ✔ Bialskie Klasyki Nocą
  ✔ Automobilklub Bialskopodlaski

  WSPÓŁORGANIZATOR:
  ✔ Europejskie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy

  PATRONAT HONOROWY:
  ✔ Prezydent Miasta Biała Podlaska Dariusz Stefaniuk

  SPONSORZY:
  ✔ Metrolbud S.C.
  ✔ Autosfera
  ✔ CBD Dragonfly Biosciences
  ✔ Moto Bar & Hotel
  ✔ EdWOOD

  PARTNERZY:
  ✔ Tor Biała Podlaska
  ✔ Bialskie Forum
  ✔ Zloty i Spoty w Polsce
  ✔ Duch Wschodu
  ✔ Radio Lublin
  ✔ Low Biała
  ✔ Ogłoszenia123
  ✔ Radio Biper
  ✔ RadioPraga.pl
  ✔ Kukicz Fotografia Motoryzacyjna
  ✔ Slowo Podlasia
  ✔ Automobilista
  ✔ KlassikAuto.pl
  ✔ klasykami.pl
  ✔ KLUB Motocyklowy GROM
  ✔ Car audio maniak . pl Biała Podlaska Żukowski Daniel
  ✔ QuickDetailer Autokosmetyki
  ✔ RTV EURO AGD
  ✔ *w gorącej wodzie company
  ✔ OSP "Sidorki" Biała Podlaska

  WSPARCIE GRAFICZNE:
  ✔ PK Media
  ✔ JAAQOB Polska

  PAMIĘTAMY:
  ✔ Niepodległa Polska - Stulecie Odzyskania Niepodległości

  UDZIAŁ:
  ✔ Uczestnicy zlotu: Wstęp wolny
  ✔ Uczestnicy rajdu: Szczegóły w komunikacie
  ✔ Widzowie: Wstęp wolny

  PROGRAM ZLOTU STREFA KLASYKÓW:
  11:00 Start rajdu turystycznego Biała Podlaska
  12:00 Rozpoczęcie zlotu
  12:00 Malowanie auta przez dzieci
  13:00 Slalom w Alkogoglach
  14:00 Przykręcanie koła na czas
  15:00 Przeciąganie klasyka na linie
  15:00 Meta rajdu turystycznego Roskosz
  16:00 Ogłoszenie wyników: Rajd Turystyczny
  16:30 Ogłoszenie wyników: Klasyk zlotu, Najstarsze auto, Podróżnik, Konkurs Elegancji
  18:00 Zakończenie zlotu

  REGULAMIN:
  1. Udział w zlocie zarówno jako uczestnik i widz oznacza akceptację regulaminu
  2. Uczestnicy i widzowie powinni zachować szczególną ostrożność ze względu na obecność pojazdów mechanicznych
  3. Na terenie zlotu obowiązuje zakaz przekraczania prędkości 5km/h
  4. Zakaz palenia opon oraz brawurowej jazdy pomiędzy samochodami i ludźmi
  5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek przedmioty pozostawione na terenie zlotu
  6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkody i straty w stosunku do uczestników i ich pojazdów, jak również za spowodowane przez uczestników pośrednio i bezpośrednio szkody i straty w stosunku do osób trzecich i ich mienia
  7. Uczestników zlotu prosimy o stosowanie się do poleceń organizatora, parkowanie w wyznaczonych strefach
  8. Organizator zastrzega sobie możliwość selekcji pojazdów uczestniczących w zlocie
  9. Do wjazdu na teren zlotu uprawnione są pojazdy zabytkowe, klasyczne i nietypowe (np. Low Biała, Tuning, Car Audio, Off-Road)
  10. Pojazdy produkcji polskiej i amerykańskiej wjeżdżają bez ograniczeń wiekowych
  11. Inne pojazdy mogą znaleźć się na terenie zlotu za zgodą organizatora
  12. Zakazuje się jakiejkolwiek działalności handlowej lub innej zarobkowej bez autoryzacji organizatora
  13. Osoby niepełnoletnie uczestniczą w zlocie na wyłączną odpowiedzialność swoich prawnych opiekunów
  14. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian i uzupełnień w niniejszym regulaminie
  15. Organizator może poprosić osoby nie stosujące się do powyższych zasad o opuszczenie terenu zlotu

  Zgłoś swój pojazd na zlot już dziś! Strefa pojazdów zabytkowych (np.zabytek/klasyk/youngtimer/oldtimer). Wjazd do strefy jest darmowy, zalecamy wysłanie zgłoszenia auta wg wzoru:
  - Marka, model, rok produkcji
  - Zdjęcia (max 3)
  Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: torbialapodlaska@gmail.com. W tytule wiadomości prosimy wpisać "Zgłoszenie na zlot Klasyczna Roskosz 2018".

  Przewidujemy wiele atrakcji dla najmłodszych, już dzisiaj zapraszamy całe rodziny z dziećmi!

  Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/137177573660998/

  Projekt Bialskie Klasyki Nocą ma charakter kulturalno-motoryzacyjny. Promujemy motoryzację w najlepszym wydaniu z Białej Podlaskiej i okolicy! Współpraca: info@akbiala.pl


older | 1 | (Page 2) | 3 | newer